سونیک در سن دیگو Comic Con 2017

سگا اطلاعاتی در مورد برنامه هایش در SDCC '17 یا همونComic Con 2017  خود منتشر کرده که واقعا برنامه های باحالی برای سونیک داره.

یک پنل پشت صحنه برای سونیک مانیا وجود داره، بخش آهنگ"Sounds of Sonic"، قابل بازی بودن سونیک مانیا و سونیک فورسز البته نسخه های دمو در نمایشگاه، مسابقهSonic "Ring Jump" ، رفتن در یک برج گنبد شکل برای تجربه کردن سونیک بوم به صورت 360درجه و یک جلسه اختصاصی با تاکاشی لیزوکا.

خب این ها توضیحاتی مختصر برای برنامه سگا در این  Comic con17 بود. پس بهتره نگاهی دقیق تر به این برنامه ها بیندازیم:

 

پنل سونیک مانیا

اگر میخواهید درباره Sonic Mania بیشتر بدانید، پنل Sonic Mania جایی است که باید باشید! این پنل روز شنبه، 22 جولای یعنی امروز از ساعت 7:30 تا 8:30 بعد از ظهر در اتاق کنفرانس 24ABC  برگزار خواهد شد و Takashi Iizukaرئیس تیم سونیک، کریستین وایتهد (توسعه سونیک مانیا)، سیمون تاملی (برنامه نویس سونیک مانیا)، تام فرای و تئه لوپس (آهنگساز سونیک مانیا) اعضای هیئت مدیره توسط آرون وبر (مدیر رسانه های اجتماعی سونیک) بحث و گفتگو می کنند و حرف های جدیدی در مورد انتشار سونیک مانیا در روز 15 آگوست ارائه می دهند.

 

بازی ها (ALL DAYS)
بازی های سونیک که امسال منتشر می شود را میتوانید بازی کنید. شما میتوانید از غرفه SDCC SDGS # 437 دیدن کنید و نسخه ی دمو سونیک مانیا و سونیک فورسز را امتحان کنید.

 

SOUNDS OF SONIC(آهنگ سونیک)

طرفداران میتونند موسیقی باحال بعضی از بازی های سونیک که توسط آهنگساز و گیتاریست Shota Nakama با یک گروه خاص ساخته است را گوش دهند. این تجربه جادویی شامل فیلم های ویدئویی و همچنین برنامه ویژه ای از موضوعات کلاسیک و سونیک مدرن خواهد بود. در سالن Indigo در سن دیگو درساعت 6 بعد از ظهر....