همون طور که میدونید در مراسم E3 2017 بازی های سونیک قابل اجرا بود مثل بازی سونیک فورسز. اما این بار رفتیم سراغ کنسول Nintendo Switch. به طور خیلی عجیبی نینتندو سوئیچ اون طور که میشنیدیم پیشرفت نکرده بود. و تصاویر باکیفیت پایینی رو نمایش میدهد، که باعث خستگی از این بازی میشد مثلا سایه های ربات های اگمن را به خوبی نمایش نمیداد و یا سرسبزی تپه سبز را. رنگ ها به گونه افتضاحی نمایش داده میشه و عیب فقط در کنسولNintendo Switch دیده میشه.

البته نسخه های دمو E3 همیشه از نسخه های اصلی پایین تر بوده ولی این کنسول نسبت به کنسول های دیگه افتضاح ترهم بوده. پس انتخاب طرفدار ها اول PC بعد ps4 هستش. جزئیات در PC خیلی بهتر از نینتندو سوئیچ بوده وهست. در این کنسول(نینتندو سوئیچ) تصاویر با کیفیت HD و با 30فریم برثانیه قابل اجرا بوده و خوب نشان ندادن اشکال مثل آب باعث آشیب دیدن چشم میشه و همین باعث میشه که نینتندو سوئیچ از دور رقابت برای اجرای این بازی کنار بره و کسایی که به دنبال کیفیت بالا تر هستند PC و ps4 را انتخاب میکنند هرچند که PC رنگ ها را واقعی تر از ps4 نشون میده.

 

همون طور که در این تصویر می بینید، Green Hill با کیفیت خیلی پایینی نمایش داده شده و اولین چیزی که مشاهده میکنید غیر واقعی بودن رنگ ها و نمایش ندادن جزئیات است. آبشار ها هم در پشت تصویر شبیه به هر چیزیست به جز آبشار. در حال حرکت هم تصاویر تار میشند که نسبت تار بود اون از کنسول های دیگه بیشتره.

تصاویر با دوربین دیجیتال و با کیفیت بالا گرفته شده که میتونید ببینید(در کنسول نینتندو):